pondělí 29.dubna – středa 8.května
soutěž | datum zápasu | domácí | hosté | |||
OP MLŽ sk AB | PO | 29.04.2024 17:00 | Kateřinice/Ratiboř | – | Hrachovec modří | odl. |
OP STŽ sk B | UT | 30.04.2024 17:00 | Kateřinice/Ratiboř | – | Liptál | 4:1 |
OP MLŽ sk AB | UT | 30.04.2024 17:00 | Kelč | – | Zašová | 4:1 |
soutěž | datum zápasu | domácí | hosté | |||
OP MLŽ sk C | ST | 01.05.2024 10:00 | Hovězí | – | Halenkov | 5:1 |
OP STŽ sk A | ST | 01.05.2024 10:00 | Kelč/Rajnochovice | – | Zašová/Hrachovec | nehr. |
Pohár D– SF | ST | 01.05.2024 10:00 | Vidče/Val.Bystřice | Hrachovec/Podlesí | 3:4 | |
OP MLŽ sk AB | ST | 01.05.2024 13:30 | Poličná | – | Branky | 1:11 |
OP MLŽ sk C | ST | 01.05.2024 17:00 | Vsetín B | – | Valašská Polanka | 8:3 |
OP MLŽ sk C | ST | 01.05.2024 17:00 | Huslenky | – | Lačnov/Fr.Lhota | 1:2 |
OP MLŽ sk C | ST | 01.05.2024 17:00 | Liptál | – | Lidečko | 5:2 |
soutěž | datum zápasu | domácí | hosté | |||
III.třída sk.A | ST | 01.05.2024 16:00 | Lhotka | – | Velká Lhota | 9:0 |
Pohár mužů – SF | ST | 01.05.2024 17:00 | Hošťálková/Kateřinice B | – | Ústí. | 2:3 |
Pohár mužů – SF | ST | 01.05.2024 17:00 | Jarcová | – | Zubří | 3:5 |
soutěž | datum zápasu | domácí | hosté | |||
OP MLŽ sk C | ČT | 02.05.2024 17:00 | Valašské Příkazy | – | Huslenky | |
OP MLŽ sk AB | ČT | 02.05.2024 18:00 | Kelč | – | Pr.Bečva/Hor.Bečva | |
OP MLŽ sk AB | PÁ | 03.05.2024 16:30 | Valašská Polanka | – | Halenkov | |
soutěž | datum zápasu | domácí | hosté | |||
OP D 5-8 | SO | 04.05.2024 10:00 | Val.Polanka/Fr.Lhota. | – | Valašské Příkazy. | |
OP MLŽ sk AB | SO | 04.05.2024 10:00 | Zašová | – | Hrachovec černí | |
OP MLŽ sk AB | SO | 04.05.2024 10:00 | Pr.Bečva/Hor.Bečva | – | Valašské Meziříčí | |
OP MLŽ sk AB | SO | 04.05.2024 10:00 | Dolní Bečva | – | Poličná | |
OP MLŽ C | SO | 04.05.2024 13:00 | Ústí | – | Lačnov/Fr.Lhota | |
OP STŽ – A (3-8) | SO | 04.05.2024 14:00 | Zubří | – | Horní Bečva/Pr.Bečva. | |
soutěž | datum zápasu | domácí | hosté | |||
OP – muži | SO | 04.05.2024 16:30 | Krhová/Val.Meziříčí C | – | Zašová | |
OP – muži | SO | 04.05.2024 16:30 | Dolní Bečva B | – | Střítež/Hrachovec B | |
OP – muži | SO | 04.05.2024 16:30 | Jarcová | – | Hutisko | |
OP – muži | SO | 04.05.2024 16:30 | Zubří | – | Hošťálková/Kateřinice B | |
III.třída sk.A | SO | 04.05.2024 16:30 | Skalička | – | Rožnov B | |
III.třída sk.A | SO | 04.05.2024 16:30 | Loučka | – | Liptál B | |
III.třída sk.A | SO | 04.05.2024 16:30 | Růžďka | – | Velká Lhota | |
III.třída sk.B | SO | 04.05.2024 16:30 | Halenkov B | – | Valašská Senice | |
soutěž | datum zápasu | domácí | hosté | |||
OP MLŽ C | NE | 05.05.2024 09:00 | Vsetín C | – | Hovězí | |
OP MLŽ C | NE | 05.05.2024 09:00 | Vsetín B | – | Liptál | |
OP D 1-4 | NE | 05.05.2024 10:00 | Juřinka | – | Vidče/Val.Bystřice | |
OP D 1-4 | NE | 05.05.2024 10:00 | Jarcová/Jablůnka | – | Ratiboř/Kateřinice | |
OP D 5-8 | SO | 04.05.2024 13:30 | Horní Bečva/Hutisko | – | Liptál | |
OP STŽ – A (3-8) | NE | 05.05.2024 10:00 | Krhová/Juřinka | – | Zašová/Hrachovec | |
OP STŽ – B (3-6) | NE | 05.05.2024 10:00 | Valašská Polanka | – | Ústí | |
OP MLŽ sk AB | NE | 05.05.2024 10:00 | Hrachovec modří | – | Rajnochovice | |
OP MLŽ sk AB | NE | 05.05.2024 10:00 | Zubří | – | Branky | |
OP MLŽ sk AB | NE | 05.05.2024 13:00 | Vidče/Val.Bystřice | – | Kateřinice/Ratiboř | |
OP STŽ – A (3-8) | NE | 05.05.2024 13:30 | Val.Bystřice/Vidče | – | Vigantice/Dolní Bečva | |
OP STŽ 1-4 | NE | 05.05.2024 14:00 | Branky | – | Kelč/Rajnochovice. | |
OP STŽ 1-4 | NE | 05.05.2024 14:00 | Hovězí | – | Kateřinice/Ratiboř | |
OP STŽ – B (3-6) | NE | 05.05.2024 14:00 | Lidečko | – | Liptál | |
soutěž | datum zápasu | domácí | hosté | |||
III.třída sk.B | NE | 05.05.2024 10:15 | Val.Polanka B (Lužná) | – | Študlov/Lidečko B | |
OP – muži | NE | 05.05.2024 16:30 | Lhota | – | Ústí | |
OP – muži | NE | 05.05.2024 16:30 | Hovězí | – | N.Hrozenkov/VKK B | |
III.třída sk.A | NE | 05.05.2024 16:30 | Kladeruby | – | Police/Kelč B | |
III.třída sk.B | NE | 05.05.2024 16:30 | Huslenky | – | Ratiboř B | |
III.třída sk.B | NE | 05.05.2024 16:30 | Střelná | – | Janová | |
III.třída sk.B | NE | 05.05.2024 16:30 | Leskovec. | – | Liptál | |
soutěž | datum zápasu | domácí | hosté | |||
OP starší žáci sk A | PO | 06.05.2024 18:00 | Kelč/Rajnochovice | – | Hor.Bečva/Pr.Bečva | odl. |
OP MLŽ sk AB | UT | 07.05.2024 17:30 | Pr.Bečva/Hor.Bečva | – | Hrachovec modří | |
OP MLŽ sk AB | ST | 08.05.2024 10:00 | Zubří | – | Valašské Meziříčí | |
OP MLŽ sk AB | ST | 08.05.2024 10:00 | Hutisko//Vigantice | – | Kelč | |
OP MLŽ C | ST | 08.05.2024 10:00 | Ústí | – | Hovězí | |
Pohár dorost SF | ST | 08.05.2024 15:30 | Ratiboř/Kateřinice | – | Lidečko/Horní Lideč | |
OP MLŽ C | ST | 08.05.2024 16:30 | Valašská Polanka | – | Vsetín C | |
OP – muži | ST | 08.05.2024 17:30 | Hošťálková/Kateřinice B | – | Hutisko |