Turnaj o přeborníka okresu U-9 (mladší přípravky) – aktuálně

V sobotu 4. května se uskutečnil v areálu FK LIptál turnaj o přeborníka OFS Vsetín pro rok 2024 v kategorii U9 (mladší přípravky).

I když se nám těsně před turnajem postupně odhlásilo 5 týmů a byli jsme nuceni systém zápasů několikrát měnit  a to doslova i hodinu začátkem, proběhlo snad sportovní odpoledne úspěšně a bez větších problémů.

Přijelo nakonec 27 týmů, což je i s trenéry cca 300 aktivních účastníků. Slunečné počasí přilákalo rovněž velké množství příznivců malých fotbalistů z celého okresu z řad rodičů, prarodičů a kamarádů.

Domácí klub se zhostil pořádání akce s velkým přehledem. Tým pod vedením předsedy oddílu a zároveň starosty obce Milana Dani pro všechny připravil bohaté občerstvení a doufejme, že byli všichni účastníci a návštěvníci spokojeni.

Samotný turnaj proběhl do oběda zápasy ve skupinách a po malé přestávce odehrála nepostupující družstva odehrála ještě jedno utkání a umístila se na společném 9. místě a také obdržela na cestu malé věcné ceny  Nejúspěšnějších osm týmů odehrálo play-off, do kterého se probojovaly Vigantice, Vsetín A, Dolní Bečva, Hrachovec, V.Karlovice+Karolinka, Vsetín C, Valašské Meziříči A a Nový Hrozenkov.

Výsledky v této kategorii nejsou úplně to hlavní – ovšem jednou za rok vyhlašujeme tento turnaj o přeborníka OFS  a letos ve finále přehrály Velké Karlovice+Karolinka tým Vigantic a na třetím místě se umístilo družstvo Val.Meziříčí A.

Letos poprvé jsme vyhlásili místo individuálních cen allstars tým do kterého vedení turnaje určilo:

Stanislav Gajdůšek (Vigantice), Viktor Pinďák (Vsetín A) – Kryštof Januš (Vigantice), Jakub Orság Nový Hrozenkov), Michal Cahlík Hrachovec), Filip Pavlica (Dolní Bečva), Martin Hřib (Vsetín C), Patrik Gášek (VKK), Kristian Kovář (Vsetín A), Daniel Pecha (Val.Meziříči A)

KŘÍŽOVÉ TABULKY SKUPIN

9:00 15 minut
A 1 Rajnochovice Val.Senice 0:2
A 2 Podlesí Vsetín C 1:6
B 3 Rožnov Valmez A 0:2
B 4 VKK Kelč 10:0
D 5 Vigantice Valmez B 1:0
D 6 Hovězí Jablůnka 1:4
9:20 20 minut
C 1 Vsetín A Jarcová 11:0
C 2 Horní Bečva Prlov 0:1
E 3 Val.Polanka Vidče 5:2
E 4 Dolní Bečva Kateřinice 7:2
F 5 Hošťálková Vsetín B 3:3
F 6 Hrachovec Poličná 8:2
9:50 15 minut
A 1 Rajnochovice Nový Hrozenkov 1:8
A 2 Val.Senice Vsetín C 1:7
B 3 Rožnov Liptál 5:5
B 4 Valmez A Kelč 7:1
D 5 Vigantice Ústí 2:1
D 6 Valmez B Jablůnka 1:2
10:20 20 minut
C 1 Vsetín A Horní Bečva 8:2
C 2 Jarcová Prlov 4:3
E 3 Val.Polanka Kateřinice 2:3
E 4 Vidče Dolní Bečva 2:6
F 5 Hošťálková Poličná 11:0
F 6 Vsetín B Hrachovec 3:3
10:30 15 minut
A 1 Nový Hrozenkov Podlesí 3:0
A 2 Rajnochovice Vsetín C 4:3
B 3 Liptál VKK 0:2
B 4 Rožnov Kelč 7:0
D 5 Ústí Hovězí 1:1
D 6 Vigantice Jablůnka 4:2
10:50 šč= 15 minut
A 1 Nový Hrozenkov Vsetín C 2:4
A 2 Val.Senice Podlesí 1:2
B 3 Liptál Kelč 3:1
B 4 Valmez A VKK 2:3
D 5 Ústí Jablůnka 1:2
D 6 Valmez B Hovězí 5:3
11:20 20 minut
C 1 Horní Bečva Jarcová 4:2
C 2 Vsetín A Prlov 6:1
E 3 Kateřinice Vidče 5:3
E 4 Val.Polanka Dolní Bečva 2:2
F 5 Poličná Vsetín B 0:14
F 6 Hošťálková Hrachovec 3:4
11:50 15 minut
A 1 Val.Senice Nový Hrozenkov 1:5
A 2 Rajnochovice Podlesí 1:5
B 3 Valmez A Liptál 10:0
B 4 Rožnov VKK 1:1
D 5 Valmez B Ústí 0:2
D 6 Vigantice Hovězí 1:0
12:30 Play-off
ČF 1 Vigantice Nový Hrozenkov 5:1
ČF 2 Vsetín A Valmez A 2:5
ČF 3 Dolní Bečva Vsetín c 4:2
ČF 4 Hrachovec VKK 1:2
21 5 Hovězí Val.Senice 4:1
23 6 Valmez B Rajnochovice 3:0
12:50 Play-off
9 1 Jablůnka Kateřinice 4:2 
11 2 Podlesí Hošťálková 1:3 
13 3 Val.Polanka Vsetín B  1:2 p
15 4 Ústí Prlov 1:2 
17 5 Rožnov Liptál  5:0
19 6 Horní Bečva Jarcová  0:1
13:10 Play-off
SF 1 Vigantice Valmez A 2:0 
SF 2 Dolní Bečva VKK  2:3 p
5-8 3 Vsetín A Vsetín C  5:2 
5-8 4 Hrachovec Nový Hrozenkov  4:5
13:40 Play-off
F 1 Vigantice -VKK 0:3
3-4 2 Dolní Bečva –  Valmez A 1:6
5-6 3 Vsetín A – Nový Hrozenkov  4:2 
7-8 4 Hrachovec – Vsetín C  2:4

 

Publikováno
V rubrikách Aktuality