Oddíly OFS

aktuální kontakty trenérů/vedoucích jednotlivých družstev dle soutěží

ADRESÁŘ VEDENÍ ODDÍLŮ

oddíl  kontakt email  telefon Web
7230011 Branky  Anton Pastorek  anton.pastorek@email.cz  724 758 026  
Marcel Palát palatmarcel@seznam.cz  739 669 441  
7240031 Bratřejov  Richard Zicha zicha@tiscali.cz  777 615 604  
7230021 Bynina  Petr Pobořil petrpoboril@centrum.cz 731 069 665  
    j.kutej@deza.cz     
7230641 Dolní Bečva  Milan Matula info@fcdolnibecva.cz 773 606 162 http://fcdolnibecva.cz/
7230041 Franc.Lhota  Karel Matůš dobay@seznam.cz  731 137 766 https://tjsfrancovalhota.webnode.cz/
  martin.trchalik@seznam.cz    
  josefbambuch@zlk.izscr.cz    
7230051 Halenkov Josef Toman toman@drevotrust.cz  602 586 512 http://tatranhalenkov.cz/
7230061 Horní Bečva               Pavel Roman zel.roman@centrum.cz 737 513 045  
7230071 Horní Lideč  Bronislav Gajdošík  tjhornilidec@centrum.cz  737 380 184  
7230081 Hošťálková  Daniel Surý surydan@seznam.cz  732 603 890  
7230091 Hovězí  Pavel Tkadlec pavltkadlec@seznam.cz  724 307 465  
7230101 Hrachovec  Dušan Janošek skhrachovec@seznam.cz  603 263 813  
7230111 Huslenky  Zbyněk Januš sokol.huslenky@seznam.cz  732 154 567 https://sokol.huslenky.cz/
7230121 Hutisko  Petr Maléř  fotbal@hutisko-solanec.cz 724 178 682  
7230131 Choryně  Jana Pelcová Krejčová fotbal.choryne@seznam.cz  606 206 690 http://fotbalchoryne.cz
7230701 Jablůnka  Zdeněk Mrlina mrlinaz@centrum.cz  733 184 155  
7230151 Janová  Ivo Hrtáň  ivohrtan@seznam.cz  731 903 978  
7230161 Jarcová  ing. Tomáš Drábek jarcová.fotbal@seznam.cz  733 730 127 http://www.sokoljarcova.cz/
7230181 Juřinka  Jiří Hříva jurinka.fotbal@seznam.cz  721 478 321  
7230201 Kateřinice  Zbyněk Děckuláček deckulacek@seznam.cz  602 193 598 https://obeckaterinice.cz/spol/fotbal
7230211 Kelč  Libor Novák fotbalkelc@seznam.cz  777 763 236  
7230221 Kladeruby  Tomáš Gerla  tjkladeruby@seznam.cz  737 660 193  
7230231 Krhová  Radek Grygařík  radekgrygarik@seznam.cz 732 417 418  
  grygarik.vlada@seznam.cz     
  aloisbayer@seznam.cz    
7230241 Lačnov  Václav Miklovič vasekmiklovic@gmail.com  731 255 934  
  sokollacnov@email.cz    
7230251 Leskovec  Ondřej Martinka fcleskovec@volny.cz  739 092 654  
7230261 Lhota  Jan Doležel  fclhotauvsetina@seznam.cz  732 848 953  
7230271 Lhotka n.B.  Milan Palička fclhotkanb@seznam.cz  775 108 792  
7230281 Lidečko  Aleš Číž ales@strechyciz.cz  603 226 145  https://sklidecko.cz/
7230291 Liptál  Ing. Milan Daňa mdana@centrum.cz  777 931 876  https://www.fkliptal.cz/
7230301 Loučka  Jakub Žídek sokolloucka@seznam.cz  605 004 976  
7230321 Mikulůvka  Miloslav Riedel miloslav.riedel@ksprogram.cz  736 232 629  
7230331 Nový Hrozenkov  Pavel Jochec paveljochec@volny.cz  602 351 856  
7230341 Podlesí  ing.Tomáš Adámek sokol.podlesí@seznam.cz  737 518 495 https://www.sokolpodlesi.cz/
7230351 Police  Eva Bialožyt  evahermannova@seznam.cz 732 201 800  
7230361 Poličná  Václav Vondráček fotbalpolicna@seznam.cz  608 448 633  
7230381 Prostřední Bečva ing.Marek Fiurášek marekfiurasek@seznam.cz  739 117 448  
7210341 Rajnochovice  Tomáš Svěch skrajnochovice@seznam.cz  777 220 164  
7230391 Ratiboř  Michal Mrlina fotbalratibor@seznam.cz  737 642 968  http://sokolratibor.cz/
7230681 Rožnov p.R.  Aleš Farmačka fcroznov@seznam.cz  603 286 697  https://www.fcroznov.cz/
7230421 Růžďka Ladislav Vilém sokolruzdka@centrum.cz 603 587 428  
  ladislav.vilem@seznam.cz    
7140371 Skalička Jaroslav Škuta skutajarda@seznam.cz 777 926 497  
7230441 Střelná  Miloslav Filák filak095@seznam.cz 605 362 460  
7230451 Střítež  Josef Mikulenka tjstriteznadbecvou@seznam.cz  725 040 653  
7230461 Študlov  ing.Martin Janošík sokolstudlov@seznam.cz  723 374 025  
7230471 Sokol Ústí  Radim Hnátek radim.hantek@gmail.com  732 533 901  
7230481 Valašská Bystřice  David Vanduch d.vanduch@seznam.cz  733 115 700  
7230491 Valašská Polanka  Jakub Kolínek kolis@centrum.cz  777 028 141 https://sokolvalpolanka.cz/
7230501 Valašská Senice  Karel Surovec surijo@centrum.cz  604 368 575 https://ajaxsenice.webnode.cz/
  mjuran@atlas.cz    
7230511 Valašské Meziříčí  Mgr.Antonín Hořín tjvm1925@gmail.com  776 181 886 https://www.fotbalvalmez.cz/
7230531 Valašské Příkazy  Pavel Janošík kopana.valprikazy@seznam.cz  737 076 084  
7230541 Velká Lhota  Lukáš Pavelka lukas.pavelkaa@seznam.cz  733 267 197  
7230551 Vel.Karlovice+Kar. Jaroslav Valián valos2402@seznam.cz  735 155 114  
7230561 Vidče  Vladislav Basel tjvidce@seznam.cz  602 786 452  
7230571 Vigantice  Filip Pikal tjvigantice@seznam.cz  724 455 358  
7230631 Vsetín  Marian Zbranek fotbal@fcvsetin.cz  737 729 973 https://www.fcvsetin.cz/
      http://fcvsetin-zaci.cz/
7230601 Zašová  Jan Blabla blablajan@hotmail.cz  739 180 518 https://www.skz1926.cz/
7230611 Zděchov  Karel Frýdl k.frydl@seznam.cz  604 736 224  
7230661 Zubří  Michal Onderka michaelscofild2@seznam.cz 777 277 450 https://fczubri.com/
         

 

Adresář klubů Fotbal.cz