Meziokresní turnaj U17 ve Zlíně

V areálu FC Zlín na Vršavě se ve středu uskutečnil další turnaj výběrů U17 Zlínského kraje (mladší dorost), opět za účasti týmů okresů Zlín, Uh.Hradiště a Kroměříž a Vsetín
Tentokrát se výběry skládaly pouze z hráčů na úrovni OP, což se ukázalo být naší výhodou. Hrálo se každý s každým a hrací čas byl stanoven na 1×40 minut.
Celý průběh turnaje nám přálo počasí.
Jako první se nám postavil výběr okresu Uherského Hradiště a zápas skončil spravedlivou remízou 1:1, když branku vstřelil Ondřej Kovář.
Také druhé utkání proti výběru okresu Kroměříž  jsme zvládli a po brankách Ondřeje Kováře a Lukáše Macury zvítězili 2:1. Především vítězná branka na 2:1 byla ukázková  – rohový kop zahrával Jan Janošík a Lukáš Macura nekompromisně hlavou „zavěsil“.
O první místo jsme si to pak rozdali s výběrem Zlínského okresu. Své šance jsme bohužel neproměnili a prohra 2:0 tak znamenala celkově druhé místo. Určitě to byl velmi povedený turnaj a měl svou kvalitu .
Poděkování patří všem nominovaným hráčům a samozřejmě oddílům za jejich přípravu a uvolnění
Reprezentovali: Jan Janošík, Michal Trčka a Daniel Vlček (FC Valašské Příkazy), Šimon Dančák, Ondřej Kovář a Vojtěch Sušeň (FK Jablůnka), Jonáš Grossmann a Jakub Marek (TJ Sokol Jarcová),Petr Pavlovič a Jakub Urban (FK Liptál)        Matyáš Machýček a Jaroslav Mitáš (TJ Sokol Valašská Bystřice)                         Vojtěch Gabko a Jakub Včelica (TJ Sokol Valašská Polanka),                          Adam Ručka (TJ Juřinka), Marek Trochta (TJ Sokol Francova Lhota),                  Lukáš Macura (TJ Sokol Horní Bečva)
Trenéři: Tomáš Drábek a Pavel Janošík  – vedoucí týmu: Josef Fojtík
Nejlepší hráčem týmu byl oceněn Lukáš Macura
Zbylé zápasy: KM – ZL 0:2,  ZL – UH 2:0,  UH – KM  1:6.
Foto: Julek Ficek