Meziokresní turnaj talentované mládeže U12 a U13 – hodnocení trenérů

U-12 reprezentovali:

Václav Pšenčík a David Pospíšil (FK Prostřední Bečva), Tomáš Galus a Vojtěch Frňka(FC Rožnov p.Radh.) Adam Hadaš(TJ Branky),Eliška Chvatíková a Daniel Chvatík(TJ Kelč), František Marek(FC VK+K),Tomáš Krčmář(TJ Sokol Jarcová), Matouš Juránek(TJ Sokol Podlesí),Jonáš Blizňák(TJ Sokol Val.Polanka),Jiří Divín(TJ Vidče),David Cahlík(SK Hrachovec), Richard Tomanovics(TJ Sokol Kateřinice) a Dominik Mitáš(TJ Sokol Val.Bystřice).

 

Hodnocení Jaroslava Malíře:

Tradiční podzimní turnaj mezi okresními výběry Zlínského kraje tentokrát hostil Sportovní klub Baťov 1930 sídlící ve městě Otrokovice. V krásném areálu naši svěřenci týmu U12 začali proti výběru OFS Uh. Hradiště. Utkání bylo poměrně vyrovnané a oba týmy se nemohly dlouho prosadit. I přes výborný výkon našeho gólmana Vaška Pšenčíka byl náš soupeř šťastnější a vyhrál 1:0.

Ve druhém zápase jsme změřili síly s výběrem okresu Zlín a zápas se přeléval z jedné strany na druhou. Vytvořili jsme si několik šancí ke skórování, ale koncovka nás trápila celý turnaj a soupeř nás trestal a vyhrál 2:1. Náš jediný gól vstřelil Dominik Mitáš.

V posledním zápase proti výběru OFS Kroměříž jsme otočili utkání z 0:1 na 2:1 díky trefám Matouše Juránka. Pak jsme bohužel nepokryli brejk soupeře po našem rohu a soupeř srovnal. Vytvořili jsme si několik dalších příležitostí, ale soupeř nás opět potrestal z brejků a byla z toho prohra 2:4.

Více než polovina našeho týmu byla o rok mladší než jejich soupeři, ale i tak ukázali své fotbalové dovednosti a zaslouží si uznání. Nejlepším našim hráčem byl díky skvělému výkonu ve všech třech zápasech zvolen Jirka Divín.

U-13 reprezentovali:

Ondřej Liebl,Šimon Baroch, Viktor Beitl, Vojtěch Štach a Jakub Zavičák(SK Hrachovec) Jakub Lamačka(TJ Sokol Fr.Lhota), David Tvrdoň a Jiří Bartošík(TJ Kelč),Jáchym Blizňák a Tomáš Zajíc(TJ Val.Polánka),Michael Vrážel(TJ Sokol Ratiboř), Šimon Vraj(TJ Sokol Kateřinice),Alexandr Babiš(FC Dolní Bečva) a Lukáš Motošický(FK Vigantice). – Nejlepší hráč U-13 Jáchym Blizňák.

Vsetín – Uh.Hradiště 1:1  Michael Vrážel

Vsetín – Zlín 1:2 Jakub Lamačka

Vsetín – Kroměříž 9:1 Michael Vrážel 3, Jakub Lamačka 2,Jiří Bartošík 2, Šimon Vraj a Lukáš Motošický.

Hodnocení Davida Hadaše:

První poločas s UH se mužstvo seznamovalo s umělou trávou a sami se sebou, druhý poločas výrazně lepší , ale po chybě gólmana jsme museli dotahovat ,což se povedlo. Měli jsme i řadu šancí které jsme nedotáhli do konce.
Vyrovnaný zápas se Zlínem jsme měli dobře rozehraný ,kdy jsme vedli 1:0 po pěkné akci, byly i možnosti na zvýšení vedení ,ale po 2 chybičkách jsme odešli bohužel poraženi.
V posledním utkání proti již unavenému soupeři kluci předvedli dominatní výkon ,plný pěkných akcí , kombinací a gólů.

Publikováno
V rubrikách Aktuality