Aktuální přehled zápasů OFS Vsetín

DELEGACE ROZHODČÍCH zde

pondělí 13.května – středa 22.května

soutěž datum zápasu domácí   hosté  
OP MLŽ AB PO 13.05.2024 17:00 Kateřinice/Ratiboř Zubří 18:3
OP STŽ – A (3-8) UT 14.05.2024 17:00 Horní Bečva/Pr.Bečva. Val.Bystřice/Vidče 2:7
OP MLŽ C ST 15.05.2024 17:00 Liptál Vsetín C 3:7
OP MLŽ AB ST 15.05.2024 17:00 Kateřinice/Ratiboř Hrachovec modří 4:3
OP MLŽ C ČT 16.05.2024 17:00 Huslenky   Lidečko 2:9
OP STŽ – A (3-8) ČT 16.05.2024 17:00 Zašová/Hrachovec Vigantice/Dolní Bečva 1:7
OP MLŽ C 17.05.2024 16:30 Valašská Polanka Liptál 5:1
soutěž datum zápasu domácí   hosté  
OP MLŽ AB SO 18.05.2024 10:00 Pr.Bečva/Hor.Bečva Branky  5:1
OP MLŽ AB SO 18.05.2024 10:00 Dolní Bečva Valašské Meziříčí odloženo
OP STŽ B (3-6) SO 18.05.2024 10:00 Ústí Lidečko 1:0 
OP D 1-4 SO 18.05.2024 10:00 Ratiboř/Kateřinice Juřinka  1:2
OP D 5-8 SO 18.05.2024 10:00 Val.Polanka/Fr.Lhota. Liptál  1:1
OP D 5-8 SO 18.05.2024 10:00 Valašské Příkazy. Horní Bečva/Hutisko 2:2 
OP MLŽ C SO 18.05.2024 13:00 Ústí Lidečko  2:6
OP STŽ – A (3-8) SO 18.05.2024 14:00 Zubří Zašová/Hrachovec odloženo
soutěž datum zápasu domácí   hosté  
OP – muži SO 18.05.2024 16:30 Krhová/Val.Meziříčí C N.Hrozenkov/VKK B 2:3
OP – muži SO 18.05.2024 16:30 Dolní Bečva B Hutisko 1:2 
III.třída sk.A SO 18.05.2024 16:30 Lhotka Kladeruby  5:1
III.třída sk.B SO 18.05.2024 16:30 Valašská Senice Ratiboř B  2:0
III.třída sk.A SO 18.05.2024 17:00 Skalička Velká Lhota   5:3 
soutěž datum zápasu domácí   hosté  
OP MLŽ C NE 19.05.2024 09:00 Vsetín C Huslenky  9:1
OP MLŽ C NE 19.05.2024 09:00 Vsetín B Valašské Příkazy  
OP MLŽ C NE 19.05.2024 10:00 Hovězí Valašská Polanka 3:9 
OP MLŽ AB NE 19.05.2024 10:00 Zubří Rajnochovice 8:3 
OP STŽ – A (3-8) NE 19.05.2024 10:00 Vigantice/Dolní Bečva Horní Bečva/Pr.Bečva.  3:2
OP D 1-4 NE 19.05.2024 10:00 Jarcová/Jablůnka Vidče/Val.Bystřice 4:1 
OP MLŽ AB NE 19.05.2024 13:00 Vidče/Val.Bystřice Poličná 10:2 
OP MLŽ C NE 19.05.2024 14:00 Lačnov/Fr.Lhota Halenkov 4:7 
OP STŽ 1-4 NE 19.05.2024 14:00 Hovězí Kelč/Rajnochovice.  2:4
soutěž datum zápasu domácí   hosté  
III.třída sk.B NE 19.05.2024 10:15 Val.Polanka B (Lužná) Liptál 2:5 
OP – muži NE 19.05.2024 16:30 Zašová Ústí 2:3 
OP – muži NE 19.05.2024 16:30 Lhota Střítež/Hrachovec B  7:1
OP – muži NE 19.05.2024 16:30 Hovězí Hošťálková/Kateřinice B  4:0
OP – muži NE 19.05.2024 16:30 Jarcová Zubří 4:0 
III.třída sk.A NE 19.05.2024 16:30 Rožnov B Liptál B 4:2 
III.třída sk.A NE 19.05.2024 16:30 Loučka Valašská Bystřice  1:0
III.třída sk.A NE 19.05.2024 16:30 Branky Police/Kelč B  5:0
III.třída sk.B NE 19.05.2024 16:30 Huslenky Študlov/Lidečko B  4:0
III.třída sk.B NE 19.05.2024 16:30 Halenkov B Janová 2:2 
III.třída sk.B NE 19.05.2024 16:30 Střelná Leskovec.  2:1
soutěž datum zápasu domácí   hosté  
OP MLŽ AB UT 21.05.2024 17:00 Zašová Kateřinice/Ratiboř  
OP MLŽ AB UT 21.05.2024 17:00 Hutisko//Vigantice Hrachovec černí  
OP STŽ – A (3-8) UT 21.05.2024 17:00 Val.Bystřice/Vidče Krhová/Juřinka  
OP MLŽ C ST 22.05.2024 17:00 Vsetín C Ústí  
OP STŽ 1-4 ST 22.05.2024 17:00 Kateřinice/Ratiboř Branky
Publikováno
V rubrikách Aktuality