Tvoříci se výběr OFS Vsetín U17 odehrál své první zápasy

V sobotu 20.listopadu se sešel na své v novodobé historii první akci „reprevýběr“ hráčů ročníků 2005 a 2006  z družstev hrajících okresní přebor dorostu.

Do Rožnova přijel výběr OFS Uherské Hradiště a sehráli jsme dvě přátelská utkání s výsledky 0:4 a 2:3, když naše branky vstřelili Jan Ostřanský a Lukáš Novák. O výsledky nám tolik nešlo, protože většina kluků se téměř neznala a na hřišti se jako spoluhráči potkali vůbec poprvé a navíc většina hráčů soupeře byla z ročníků 2003 a 2004.

Dík patří klubům za příkladnou spolupráci při vytváření tohoto týmu a nominovaným hráčům za jejich zájem o tuto akci. Na jaře budeme chtít pokračovat, buď v novém Memoriálu Josefa Šurala nebo v samostatných zápasech s výběry jiných okresů.

 

Nominace OFS Vsetín U17

Hodulák Marcel (Halenkov) – Brňovjak Marek (Juřinka), Čureček Kryštof (Valašské Příkazy), Guriča Jiří (Jablůnka), Jiříček Matyáš (Kelč), Mrlina Štěpán  (Ratiboř), Měrka Michal (Halenkov) – Provázek David  (Ústí), Chuděj Tomáš (Hutisko), Koňařík Petr (Hovězí), Kořístka Lukáš (Jarcová), Kovalčík Radek (Jablůnka), Malíř David (Kelč), Ostřanský Jan (Hošťálková), Staněk Michal  (Ústí), Veselý Václav (Jarcová) – Černý Metoděj (Ratiboř), Christ Jakub  (Halenkov), Novák Lukáš  (Vidče), Včelica Tomáš (Valašská Polanka)

Realizační tým: trenéři Tomáš Drábek a Pavel Janošík – vedoucí družstva Josef Fojtík