MTTM v kategoriích U-13 a U-12

Ve středu 22.9.2021 proběhlo v Otrokovicích podzimní kolo MTTM v kategoriích U-13 a U-12.

Zatímco U-13 podzimní turnaj vyhráli, U-12 se bohužel umístili na 4. místě.
U-12:
První poločas prvního zápasu s Uh. Hradištěm se zřejmě podepsal nad zbytkem celého turnaje z naší strany. Než jsme se nadáli prohrávali jsme 0:4.
Do druhé půle už přece jen kluci vnesli větší nasazení a vůli s tím něco udělat, ale zatímco soupeř šance proměnil, my ani ty vyložené nikoliv.
Zápasy s Kroměříží a Zlínem už byly, co se týká hry víceméně vyrovnané, ale výsledky tomu neodpovídaly. Bylo to jen o využití šancí. Soupeři trestali vše, my jsme se netrefili pomalu ani prázdné branky.
O jediný náš gól se postaral Dan Juránek v utkání se Zlínem.
Nejlepší hráč našeho výběru byl zvolen Václav Ondřej.
Reprezentovali :
Václav Ondřej, Daniel Juránek a Šimon Adámek (TJ Sokol Podlesí), Jakub Kunovský a Lukáš Volf (TJ Kelč), Jáchym Blizňák a Tomáš Zajíc (TJ Sokol Valašská Polanka), Jakub Smrček a Martin Hajda (FK Vigantice), David Filák (TJ Hovězí), Martin Ondrašík (FK Liptál), Nikolas Valčík (TJ Vidče), Jaroslav Pastucha (FC VK +K), Jan Pokorný (SK Zašová 1926) a Václav Vanduch (TJ Sokol Valašská Bystřice)
Trenéři :vJaroslav Heger a Jaroslav Malíř.
Vedoucí :vJosef Fojtík
U-13:
Tady to byla famózní jízda našeho výběru.
Všechny tři zápasy probíhaly dle jediného scénáře, naprostá dominance a zasloužené získání poháru.